Začínám po tom zcela neodolatelně toužit!

9. června 2011 v 21:12 | Yami |  → ze života Yami a Yuuki


Ano, jsem idiot. Vím, že jsem rozmatlený děcko, ale... já chci cosplay! CHCI! Fajn, dejte mi někdo facku, ať se proberu! Já prostě potřebuju pořádný cosplay... a musí to být kluk!! Co třeba Lojzu? Jo, Aloisek by byl dobrej... nebo třeba Leo (mám dobrý sluneční brejle, muhehehe), Gerarda vzdávám, protože by nenakreslila tu jeho kérku. Jash, jdu se zahrabat do země! Chtěla jsem na nějakej ujetej sraz, kterej je ZDARMA! Chtěla jsem taky na Advík, ale... nemám žádnej cosplay! Nepočítám lolitku, stejně by to byl chabej cosplay, pak mám takovou sukni, bílou košili a kravatu (Yuuki, ty víš jakou :D), ale, ku*va, co s tim?!
Jop, pak mám jetě vytahaný kalhoty a tričko, takže můžu jít za L, no, to je fakt super! Ani blbou paruku nemám! Jdu se zakopat do zákopu! Yuuki, opovaž se mě s tím svým blbym cosplayem Yuuki vytahovat! JÁ CHCI COSPLAY! Nebyl by problém ho objednat, na tlačítko umí kliknout každej, ale ty **** finance! Proč? Proč už mám po narozeninách!? Můžu to zkusit uprosit na vysvědčení, ale za tu hrůzu si nezasloužim ani Kinder vajíčko! No, dobře, co tohle: "Hele, tati, ty nemáš nic proti japonské kultuře, že ne? Takže neodsuzuješ lidi se snahou napodobit své idealistické představy formou dramatického výstupu charakterizujícím danou postavu z japonské kultury? To znamená, že toereticky bys financoval mou snahu o přiblížení se kultuře? Když jsem se tak snažila, zapojovala mozkové závity a dostala 1 z fyziky, tak si mohu užít trochu kulturního rozhlednu, no ne?"
Jop, tak to by mi asi neprošlo... ach, mé ubohé já!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 {Atla><Kauschimi} {Atla><Kauschimi} | Web | 11. června 2011 v 10:31 | Reagovat

Ne ne ne ... kolik tak stojí takový cosplay? Já bych se do toho fakt nenavlékla ,nejraději mám svou košilku a tmavé džínsy - nikdo mě nepřinutí vzít si něco takového =P . {motám to do hromady nějak prapodivně ,vím! =D} Ale na advík bych jela =P ... eghhh , teď mi vypadlo co jsem chtěla. Asi nic. Jo! Neztrácej naději =P

2 Nini Nini | 15. června 2011 v 19:27 | Reagovat

Znám to,taky nemám cosplay ale já CU CU CU CU!!!!!Na výzo si dám určitě na mamku přání ve smyslu¨Má celoživotní touha¨Mangy a cosplay......:D mám plán a to bude....když tak tak POMSTA JE SLADKÁ!!HAHAHAHAHAHA....(Hodně štěstí)

3 Eliša Eliša | 20. září 2014 v 12:59 | Reagovat

Tpč :ccc ti to ušiju zadara a vemu tě na ZDARMA sraz :C jako RED

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama