Ciel Phantomhive

30. června 2011 v 22:59 | Yuuki |  Kuroshitsuji
Konnichowa minna ^^


ták..
Kdože je to ten malý, plyšatý uke? CIEL PHANTOMHIVE! (taková pomstychtivá, 12lettá primadona, bez smyslu pro humor, čajíček s úchylkou na čajíčky)

- je to děsný zbohatlík. Ke svému majetku přišel přes rodiče, kteří jednoho krásného dne, zemřeli při požáru ještě původního sídla Ciela, které později nechal zrenovovat. Ciel je jediný, kdo přežil (spratek jeden:D). Chtěl se pomstít a tak uzavřel smlouvu s takovým satanášským bishíkem jménem Sebastian Michaelis, která obsahuje to, že Sebby bude sloužit Cielovi a pomůže mu pomstit jeho rodinu.
- je chladný (takový druhý Dexter), zajímají ho hlavně jeho obchody a POMSTA♥ Nesjpíš ho baví hodně srát lidi ale koho by to taky nebavilo? :D
- vzhled? Jak už jsem řekla. Plyšatý uke :D Je malý, modré oči (na pravém má pečeť stvrzující jeho smlouvu s Sebbym), má černo-modré vlasy a takový aristokratický ksicht. Nosí podpatky a cylindr (asi z důvodu aby byl vyžší) a jeho největší vzácností je smaragdový prsten, který se v jeho rodině dědil z generace na generaci. (vzal ho svému otci po jeho smrti)

druhou část dodělám zítra... dobrou:)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MatOrgafe MatOrgafe | E-mail | Web | 3. září 2018 v 17:38 | Reagovat

Order Now Macrobid Website Cheapeast Free Doctor Consultation Primatene Mist In Canada Priligy Efectos Adversos  <a href=http://cialviag.com>tadalafil cialis from india</a> Brand Name Propecia Generic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama